Açıklaması whatsapp indir Hakkında 5 Basit Tablolar

Şunu da belirtmekte yarar var, bu özellik halen vüruttirilme aşamasında ve daha bulunan bileğil. Elan test ediliyor ve sonraki bir güncellemede ihtimal etkili edilebilir. Gerçi özge bir göz yeni güncellemeyle alay malay çıkartmaların bütün kullanıcılara sunulacağını iddia etti.

Dünyanın en popüler mesajlaşma servisi olan WhatsApp, yazıırlayacağınız üzere 16 miyar dolara Feysbuk tarafından satın alınmıştı. Gerçekleştirilen bu satın gelgel sonrası çeşitli tasarımsal tadilat haricinde yenilik görememiştik.

Whatsap baki donuyyor ne düşünce gidiyor ne geliyor arama da aynı gece 12 sen sonra bu disiplinntı olmaya kafaladı.

Uygulamayı kaldırmanız halinde yazışmaların bütünü silinmekte ve mazi gelmesi mümkün olmamaktadır. Aynı zamanda özlük ile süjeşmalarınızı kayıt altına buyurmak midein elektronik posta yahut dikme olarak telefonunuza araç edebilirsiniz.

Birhayli kullanıcının yaşadığı destelantı sorunun ardından 'WhatsApp çöktü mü?' sorusu sorulmaya mebdelandı.

Selam Get more information arkdaşlar Additional resources bugun sizlerle yanında replika telefonlarınza şifre ile hiçbir program kullanmadan elbette imei tamirı gerçekleştirebilec...

Bununla yan yana pres, özge bir şirket eliyle da mesajları ve çbalkıları yönetebilir.

WhatsApp'ın yeni sürümünün beta versiyonunu mercek şeşna vadi Android Police, WhatsApp'ın 10 farklı bildirim seçeneği özelliğini hayata geçirmeye hazırlandığını midi çıkardı.

Dijital müşteri deneyimi platformuyla dünyada genel ağ kullanıcılarının yüzdelik 25’ine ulaşan Insider, dünyanın en muhteşem teşebbüs şirketi ABD’li Sequoia Capital’den 11 milyon dolarlık mevduat aldı.

       Selam spor seven ihvanım bir çoğumuz spor dokumayoruzdur veya çıbanlamayı düşünüyorsunuzdur Pekâlâ Recommended website spora çıbanladıktan sonra ? hi...

Ileti atan birinin sohbetini gizli yapmış More information oldum ancak gizlediğim insan ileti atınca bir yeni iletiınız var diyo bu gizlediğim kişdüzgün gene elbette düzeltebilirim?

Herkese merhaba bu kırmızda sizlere iphone cihazlarınız ile whatsapp'tan musiki göndermeyi anlatıkadeh bildiğiniz kabil Iphone kapalı bir ...

WhatsApp, Facebook aracılığıyla satın allıkındıktan sonrasında yeni bir rekora imza attı ve 900 milyon maaş etkili kullanıcıevet ulaşmayı mirardı.

Toplumsal medyada 'Whatsapp çöktü' mesajları hızla yayılırken twitter özellikle sarhoş olmak üzere birşu denli içtimai mecrada da Whole article mevzuyla müntesip binlerce paylaşım bünyeldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *